Żarty i cisza na bok

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Pokazuję jak można wykorzystać wiedzę z psychologii w budowaniu asertywnych relacji w życiu zawodowym i prywatnym. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. Damia pisze:

    Bardzo ciekawy wpis i spostrzeżenia. Czasem człowiek nie wie, że nie wie i właśnie wtedy trzeba przeczytać taki wpis, żeby spojrzeć na siebie z dystansu. Dzięki.

  2. Magda pisze:

    Świetnie, że o tym piszesz. Empatia i rozwój osobisty w organizacjach tak jakoś traktowany po macoszemu, a przecież biznes to ludzie, a człowiek i pracuje postawą, bez względu na to, co robi. Nie da się rozdzielić w postawie Kowalski w pracy, Kowalski w domu. Tak myślę sobie 🙂 Dzięki za post.

  3. Marzena WM pisze:

    O, bardzo istotne sprawy poruszone. Rzeczywiście cisza może być niefajna – nie wiadomo czy Cię ktoś ignoruje czy uważa np. Twój pomysł za beznadziejny 😉 A co do żarcików, tak można przesadzić, nawet jeśli wydaje nam się, że ten ktoś się nigdy nie obraża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.