fbpx

Blogowy kursik – Jak rozliczyć się z przeszłością i sprawić by nie rzutowała ona na Twoją pracę zawodową

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Pokazuję jak można wykorzystać wiedzę z psychologii w budowaniu asertywnych relacji w życiu zawodowym i prywatnym. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Jaki nurt psychologii sosujesz? Psychologia pozytywna? Nie spotkałam się ztym. Opowiesz na czym to polega?

 2. Marta Pawilikowska-Olszta pisze:

  W pracy wykorzystuję podejście holistyczne – większość metod właśnie z zakresu psychologii pozytywnej, ale też poznawczo-behawioralnej i psychologii społecznej.
  Generalnie psychologia pozytywna skupia się na pomocy osobom zdrowym, bez zaburzeń. Przyczynia się do tego, żeby człowiek mógł stać się najlepszą możliwą wersją siebie – żyć i pracować z sensem, wartościowo dla siebie i innych, wykorzystując swój potencjał, doświadczając często stanu flow. Zbieram się do napisania posta stricte o tym 🙂 W praktyce – jako psycholog pracy i organizacji muszę sięgać także po wiedzę, która może pomóc ludziom wyjść z tego, co nie jest fajne i blokuje ich rozwój. Stąd np. posty o analizie transakcyjnej (m.in. kursik jak rozliczyć się z przeszłością) i terapii schematów (post dlaczego żadne szkolenia Ci nie pomogą).

 3. Kakaludek.com pisze:

  Świetnie, że można znaleźć w Internecie coś tak wartościowego i darmowego! 🙂

 4. Marta Pawilikowska-Olszta pisze:

  Dzięki za informację zwrotną! 🙂 Uważam, że taka wiedza (o sobie) jest niezbędna dla osiągnięcia pełnego rozwoju. Bardzo się cieszę, jeśli komuś mogę pomóc moją wiedzą także poza pracą zawodową 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.