fbpx

Jaki wpływ mają Twoi rodzice na to, jak funkcjonujesz w pracy?

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Pokazuję jak można wykorzystać wiedzę z psychologii w budowaniu asertywnych relacji w życiu zawodowym i prywatnym. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. Kostek pisze:

  Bardzo fajny i trafny artykuł. Dużo w nim prawdy.

 2. Na szczęście nie przypominam sobie, żeby rodzice ograniczali mnie w jakiś sposób w dziecińśtwie. Jestem jednak wdzięczna mamie, że odwiodła mnie od checi pójścia na studia z resocjalizacji. Z biegiem lat doceniam to, bo jestem zwyczajnie za miękka. Kiedyś myślałam inaczej

 3. Bookendorfina pisze:

  Wszystkie bodźce z dzieciństwa wpływają na nasze postawy w dorosłym życiu, wspaniale jeśli znajdujemy w rodzicach wsparcie, uznanie i akceptację, i to nie tylko w najmłodszych latach. Często wybór zawodu wiąże się z rodzicielskimi wpływami.

 4. Bardzo interesująca analiza. Z ciekawością sięgnę w tym roku do polecanej książki.

 5. mama zosi pisze:

  Czytam właśnie „Duński przepis na szczęście” i jest tam wiele cennych rad jak nie stać się właśnie takim toksycznym rodzicem. No i to co mnie zaskoczyło, ale cieszę się że się o tym dowiedziałam- zbytnie chwalenie dziecka nie jest dobre tak samo jak brak chwalenia. Będę zaglądać 🙂 Pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.