HR nie istnieje?

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Pokazuję jak można wykorzystać wiedzę z psychologii w budowaniu asertywnych relacji w życiu zawodowym i prywatnym. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

  1. JacekB pisze:

    Dlatego właśnie nowocześnie pojmowany dział HR powinien nie tylko szukać dobrze wykwalifikowanych pracowników w trakcie rekrutacji, ale też na bieżąco opracowywać strategie rozwoju w aspekcie przydatności dla przedsiębiorstwa.

  2. PawełT pisze:

    Mało kto ma tyle powodów, by kochać swoją pracę, jak HR-owiec. HR-owcowi może przypaść „wdzięczne” zadanie oceniania, coachowania współpracowników. Organizuje pasjonujące szkolenia i cieszy oczy widokiem zaangażowanych i chłonących wiedzę współpracowników.

  3. Dziękuję za ten komentarz! 🙂 Właśnie z wymienionych powodów kocham swój zawód. Trzeba tylko uważać, żeby HR nie stał się funkcją dla funkcji. To zawsze zadania wsparcia, które powinny być moim zdaniem (czasem niewidoczną) podporą dla menedżerów i pracowników 🙂

  4. Dzięki za komentarz 🙂 Dodałabym z praktyki, że nie tylko przydatności pracownika dla firmy ale i firmy dla danego pracownika 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.