Kto ma szansę być skutecznym w pracy z zespołem?

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Pokazuję jak można wykorzystać wiedzę z psychologii w budowaniu asertywnych relacji w życiu zawodowym i prywatnym. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. Teresa pisze:

    Trafne uwagi. Na przeróznych szkoleniach mówili mi jak to ważne jest dopilnowanie biurokracji, ale tylko na ostatnim szkoleniu padło sformułowanie że ludzie nie są numerkami tylko emocjami i uczuciami. Że potrzebują dobrego słowa, motywacji i wsparcia. Potrzebują motywacji do dawania z siebie wiecej niz standard. Dlatego teraz wiele firm inwestuje w dodatkowe benefity czy to karnety na siłownie, czy całe programy sportowe OK system czy wreszcie pakiety medyczne medicover dla swoich ludzi i ich rodzin. Pracownicy muszą czuć sie pewni i usatysfakcjonowani w pracy

  2. DamianW pisze:

    Umiejętność pracy w zespole jest bardzo potrzebna, trzeba wiedzieć jak odnaleźć się w takiej sytuacji, podejmować dialogi, proponować własne rozwiązania, jednak nie narzucać ich nikomu na siłę. W pracy w grupie liczy się szukanie kompromisów.

  3. Dziękuję za ten głos! Trudna to sztuka, prawda? W niektórych podejściach (mi bliskich) mówi się nawet o “rozwiązywaniu problemów” niż szukaniu kompromisów – bo ta druga opcja zakłada odpuszczenie przez każdą ze stron rzeczy być może ważnych dla nich, a to pierwsza zebranie potrzeb od obu i twórcze, wspólne, w zaufaniu szukanie rozwiązań win-win.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.