fbpx

Kiedy żadne działania szkoleniowo-coachingowe Ci nie pomogą

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Pokazuję jak można wykorzystać wiedzę z psychologii w budowaniu asertywnych relacji w życiu zawodowym i prywatnym. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

6 komentarzy

 1. Ania pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł

 2. Bardzo istotne jest zaufanie do coacha-trenera, które moim zdaniem budowane jest dzięki jego sukcesom.

 3. Marta Pawilikowska-Olszta pisze:

  Tak jest wybór rzetelnej osoby wspierającej jest bardzo ważny – https://www.jakzarzadzacpoludzku.pl/szewc-bez-butow-chodzi-czyli-jak-wybierac-osoby-ktorym-powierzamy-swoje-zycie-i-zdrowie-2/. Co do oceny „sukcesów”, to byłabym bardzo uważna. Najwięksi magowie autopromocji prezentują (często bez zgody i wiedzy swoich klientów) przebogate portfolio a żadne z nas nie chciałoby do nich trafić…

 4. Marzena Kud pisze:

  Też kiedyś zauważyłam u siebie wdruki, takie pozostałości z przeszłości. Wdrukowane w naszą głowę opinie o nas samych niebędące wcale naszą opinią ani tym bardziej prawdą. Zawalczyłam o siebie i dzisiaj uśmiecham się do siebie, kiedy taka myśl się pojawi np – Ty to na pewno coś zawalisz – kiedy prowadzę samochód. Włączam wtedy głośniej muzykę i nie słucham tych myśli, bo nie są mną i przeszkadzają mi w rozwoju. Myślę, że tak jak napisałaś – trzeba zrobić taki porządek w swojej głowie, żeby z radością sięgać po marzenia:) Pozdrawiam!

 5. Marta Pawilikowska-Olszta pisze:

  Świetnie, że zrobiłaś porządek 🙂 Warto dobrze rozpracować co to „za głosy”. Często okazuje się, że nie danej osoby, tylko właśnie jakie pozostałości z wypowiedzi i zachowań ważnych dorosłych z przeszłości… Ja na co dzień jestem skoncentrowana na tym co do teraz i co w przyszłości, ale widzę ogromną potrzebę ludzi, żeby zrobić remanent – stąd np. taki kursik – https://www.jakzarzadzacpoludzku.pl/kursik-jak-rozliczyc-sie-z-przeszloscia/

 6. Pani Od Bani pisze:

  To bardzo ciekawe, co piszesz. Prawda jest taka, że jeżeli chcemy coś zmienić – musimy zacząć od siebie. Według mnie bez odpowiedniego nastawienia nie pomoże żaden coach czy trener. Zmiana musi się zacząć w naszej psychice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.