fbpx

Dokąd prowadzi Cię lęk przed odrzuceniem i lęk przed bliskością w pracy i życiu prywatnym

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Pokazuję jak można wykorzystać wiedzę z psychologii w budowaniu asertywnych relacji w życiu zawodowym i prywatnym. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. Domi pisze:

  Udało mi się szczęśliwie wyjść ze stylu lękowo-ambiwalentnego, dzięki czemu mój związek ocalał. Oczywiście była krew, pot i łzy, naciskiem na te ostatnie, ale teraz nie ma dna, od którego się z (teraz już) narzeczonym nie oderwiemy 🙂

 2. Marta Pawilikowska-Olszta pisze:

  Z pewnością kosztowało Was to wiele trudu, tym bardziej GRATULUJĘ!

 3. Róza pisze:

  A jjaki sposób Pani z tego wyszła? Rowniez należę do stylu lękowo-ambiwalentnego, są moze jeszcze jakieś ciekawe artykuły na ten temat?

 4. Wiolka pisze:

  A w jaki sposób Pani z tego wyszła? Rowniez należę do stylu lękowo-ambiwalentnego, są moze jeszcze jakieś ciekawe artykuły na ten temat?

 5. Marta Pawilikowska-Olszta pisze:

  Polecam cały kursik „Jak rozliczyć się z przeszłością, żeby nie rzutowała na Twoje dzisiejsze funkcjonowanie w pracy”. Jeśli obserwuje Pani wyraźnie ten styl u siebie to bardzo pomocne i najskuteczniejsze może być rozpoczęcie psychoterapii. Celem terapii będzie m.in. odbudowanie Pani zaufania do ludzi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.