fbpx

Czy naprawdę na to chcesz poświęcać czas?

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Pokazuję jak można wykorzystać wiedzę z psychologii w budowaniu asertywnych relacji w życiu zawodowym i prywatnym. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Rafal pisze:

    Nawiązując do wspólnego czasu – liczne szkolenia z zarządzania czasem odnoszą się głównie do indywidualnego planowania czasu. Naprawde niewiele jest takich, ktore akceptują przede wszystkim wspólne planowanie czasu, na bazie np. narzędzi intranetowych. W zarządzaniu projektem – tu owszem zespołowość, ale w zarządzaniu czasem – głównie kalendarz osobisty.

  2. Paulina pisze:

    Dla mnie planowanie czsu to nie tabelki i listy, tylko sztuka wyboru pomiędzy tym co jest dla mnie ważne i nie mniej ważne. Szczególną uwagę kładę na budowanie relacji z bliskimi, niekiedy kosztem rozwijania własnych pasji i zainteresowań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.