fbpx

Kiedy organizm Ci podpowiada – to za dużo!

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Pokazuję jak można wykorzystać wiedzę z psychologii w budowaniu asertywnych relacji w życiu zawodowym i prywatnym. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

6 komentarzy

 1. Mickeys.pl pisze:

  Myślę, że odpoczynek jest bardzo ważnym czynnikiem sukcesu, niestety często zaniedbywany. Umiejętność odpoczywania jest bardzo ważną kompetencją. Bez tego trudno podejmować trafne decyzje, szczególnie jeżeli działamy przy dużych projektach lub pod presją czasu.

 2. Magdalena pisze:

  Nic nie jest ważniejsze niż nasze zdrowie, dlatego przy jakichkolwiek sygnałach o przemęczeniu organizmu, powinniśmy zwolnić. Nawet jednodniowy reset może być dla nas zbawienny, w celu regeneracji sił.

 3. Dokładnie! Jakie są Twoje sposoby na regenerację? Czy stosujesz któreś z opisanych tutaj? https://www.jakzarzadzacpoludzku.pl/co-powinno-sie-znalezc-w-apteczce-szefa-i-pracownika/

 4. Dziękuję za ten głos! Dokładnie – im większa presja, im bardziej odpowiedzialne zadania i większe projekty tym większą wagę powinniśmy przykładać do umiejętnego przestawiania się w tryb nabierania oddechu i regeneracji do kolejnej „akcji”.

 5. Michał VD pisze:

  Trochę już przeczytałem na ten temat, ale muszę powiedzieć, że dopiero Twój artykuł mnie w pełni przekonuje. Ma to “coś”. Zdecydowanie polecam innym i będę czekał na podobne wpisy.

 6. KlementynaW pisze:

  Przez długi czas zmagałam się z różnymi problemami jelitowo-żołądkowymi! Codziennie bolał mnie brzuch, miałam nudności i ogólne złe samopoczucie. Myślałam, że to jakieś choróbsko, ale po obszernych badaniach, m.in. USG jamy brzusznej dowiedziałam się, że nic takiego mi nie jest i są to tylko objawy somatyczne, bo byłam przemęczona… Bardzo ważny wpis. Dużo osób takie objawy ignoruje i nic z tym nie robi, a po prostu czasami trzeba sobie odpuścić i wypocząć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.