Kiedy organizm Ci podpowiada – to za dużo!

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Pokazuję jak można wykorzystać wiedzę z psychologii w budowaniu asertywnych relacji w życiu zawodowym i prywatnym. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

  1. Mickeys.pl pisze:

    Myślę, że odpoczynek jest bardzo ważnym czynnikiem sukcesu, niestety często zaniedbywany. Umiejętność odpoczywania jest bardzo ważną kompetencją. Bez tego trudno podejmować trafne decyzje, szczególnie jeżeli działamy przy dużych projektach lub pod presją czasu.

  2. Magdalena pisze:

    Nic nie jest ważniejsze niż nasze zdrowie, dlatego przy jakichkolwiek sygnałach o przemęczeniu organizmu, powinniśmy zwolnić. Nawet jednodniowy reset może być dla nas zbawienny, w celu regeneracji sił.

  3. Dokładnie! Jakie są Twoje sposoby na regenerację? Czy stosujesz któreś z opisanych tutaj? https://www.jakzarzadzacpoludzku.pl/co-powinno-sie-znalezc-w-apteczce-szefa-i-pracownika/

  4. Dziękuję za ten głos! Dokładnie – im większa presja, im bardziej odpowiedzialne zadania i większe projekty tym większą wagę powinniśmy przykładać do umiejętnego przestawiania się w tryb nabierania oddechu i regeneracji do kolejnej „akcji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.