fbpx

18 sposobów na poradzenie sobie z prokrastynacją

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Pokazuję jak można wykorzystać wiedzę z psychologii w budowaniu asertywnych relacji w życiu zawodowym i prywatnym. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. Stefania pisze:

  Trzeba zastanowić się, co powoduje u nas prokrastynację, jakich zadań unikamy najczęściej i dlaczego. Warto nauczyć się zmieniać negatywne nawyki i budować pozytywne, ta umiejętność będzie nam bardzo przydatna.

 2. Pod spodem prokrastynacji zawsze będzie leżał lęk. Trzeba mu się przyjrzeć i odkryć czego tak naprawdę się boimy, żeby móc sobie z tym skutecznie poradzić. Bez tego problem będzie zawsze wracał albo będziemy się zmuszać do robienia czegoś wbrew sobie.

 3. Wojtek VD pisze:

  W Internecie jest mnóstwo informacji na ten temat, ale Twój artykuł jest naprawdę ciekawi. Odróżnia się od innych charakterystycznym stylem wypowiedzi – i dobrze. Oryginalność jest w cenie 🙂

 4. Jacek pisze:

  Przeczytałem pkt 1, resztę przeczytam zaraz po meczu

 5. Magda pisze:

  Twoje porady dotyczące prokrastynacji są naprawdę przydatne. Jako osoba ucząca się angielskiego, często mam tendencję do odkładania nauki na później, ale Twoje wskazówki na pewno pomogą mi bardziej systematycznie podchodzić do nauki i lepiej zarządzać czasem. Dziękuję za praktyczne rady i inspirację!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.