Najciekawsze posty na blogu – ranking marzec-sierpień 2017

Drukuj


najlepsze posty o zarządzaniu

Przed Tobą zbiór najpopularniejszych postów na blogu www.jakzarzadzacpoludzku.pl w ostatnim pół roku!

To już czwarty – od początku istnienia bloga raport, tym razem półroczny.

Dla najwierniejszych fanów bloga – na końcu przedstawiam krótko #okoliczności powstania najpopularniejszego posta i podpowiadam, którego posta spoza rankingu nie warto, moim zdaniem przegapić.

1 miejsce

Tak jak wcześniej bezkonkurencyjny okazał się post Jak radzić sobie z psychologicznym ryzykiem bycia wolnym strzelcem?

Kto czyta bloga? 

Niezmiennie 40 procent Czytelników www.jakzarzadzacpoludzku.pl jest z Warszawy, po ok. 10% z Krakowa, Wrocławia i Poznania, który w ostatnim półroczu wyprzedził Gdańsk :). Poza tym na blogu pojawia się coraz liczniejsza grupa osób z różnych mniejszych miejscowości, co bardzo mnie cieszy! i spoza naszego kraju. 55% czytelników to mężczyźni.

Post, spoza pierwszej 5, który warto przeczytać

Post o tym, jak porozumieć się ze „ścisłowcem”, który napisał dla Was Sławek Drążkiewicz podpowiada jak podejść do relacji z osobami, dla których komunikacja i relacje z ludźmi bywają tematem trudniejszym niż programowanie i zero -jedynkowe porozumiewanie się . Polecam! 🙂

#Najbardziej popularny post wygrał też w ostatnim rankingu popularności – przypomnę jest połączeniem mojej wiedzy i doświadczenia z trzema grupami osób – osobami poszukującymi pracy, osobami doświadczającymi mobbingu w pracy oraz osobami uprawiającym wolne zawody. W każdej z tych sytuacji zawodowych znajdują się podobne psychologiczne wyzwania, których warto być świadomym. Co dla mnie ciekawe, jest to post, który wzbudził naprawdę żywiołową reakcję w mediach społecznościowych (i jak widać dalej wiruje;)). Dzięki niemu miałam też okazję, po raz pierwszy, zobaczyć w akcji prawdziwych hejterów – patrz ranking nr III.

Informację o postach cieszących się największą popularnością w I kwartale znajdują się tutaj a w II kwartale tutaj a III tutaj.

A jaki post z  bloga jest dla Ciebie najciekawszy, najbardziej inspirujący?

Uważasz, że ten wpis jest wartościowy? Skomentuj lub napisz mi w mailu! 🙂 Chciałbyś dostawać informację o podobnych bezpośrednio na Twoją skrzynkę? Zapisz się na newsletter, dołącz do mnie na fbLinkedin lub do grupy fb praca z sensem 🙂

Podziel się tym postem z innymi!Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.