Lustro – rozmowa o rynku pracy i radzeniu sobie z trudnymi relacjami w pracy z Łukaszem Droździkiem

Drukuj
psycholog pracy
 
 
Czym zajmuje się psycholog pracy? Jak współpracować po ludzku? W czym może pomóc wiedza psychologiczna pracownikom i szefom? Jak poradzić sobie z toksycznymi relacjami w pracy?

O tym wielu innych tematach rozmawiałam z Łukaszem Droździkiem w jego serii wywiadów „Lusto”.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia 🙂

Część pierwsza: obejrzyj tutaj: 

Część druga: obejrzyj tutaj 

 */*

Stawiasz na swój rozwój i nie boisz się trudnych pytań do samego siebie – zapraszam różnież do lektury mojego nowego poradnika „Psychologiczny GPS. Jak zadbać o siebie, stawiać zdrowe granice i tworzyć budujące relacje”.

Interesujesz się zarządzaniem i szukasz inspiracji – sięgnij po poradnik „Skuteczny menedżer” – Czego nie uczą w szkole o zarządzaniu ludźmi.”

Uważasz, że ten wpis jest wartościowy? Skomentuj lub napisz mi w mailu! 🙂 Chciałbyś dostawać informację o podobnych bezpośrednio na Twoją skrzynkę? Zapisz się na newsletter, dołącz do mnie na Facebooku, InstagramieLinkedin i do grupy fb praca z sensem 🙂

Podziel się tym postem z innymi!Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.