Ciekawa konferencja w Gdańsku 14-15 maja 2019

Drukuj
jak zarządzać po ludzku morfologia sprzedaży
Ciekawe wydarzenie o zarządzaniu z szacunkiem 

Zdecydowałam się przyjąć zaproszenie do zostania patronem merytorycznym wydarzenia „Morfologia przywództwa”, które odbędzie się 14-15 maja w Gdańsku.

Plan organizatorow wygląda nastepująco:

Na konferencji MORFOLOGIA PRZYWÓDZTWA zadajemy pytanie jaki będzie biznesowy lider przyszłości?

Wspieramy biznesowe przywództwo oparte na wartościach społecznych bo wierzymy, że tylko tacy liderzy mogą zmieniać świat. Świat, przed którym stoi wiele zagrożeń i wyzwań. Wierzymy, że nie tylko efektywność jest jedynym kluczem do dobrego biznesu. Dopiero efektywność ekonomiczna, połączona z szacunkiem do ludzi oraz naszej planety z całym jej bogactwem, daje szansę na pełny biznesowy sukces.

Zagadką jest jaka będzie przyszła rola człowieka w ekonomii. Z jednej strony nie unikniemy pewnie ogromnych ruchów migracyjnych związanych z przemianami demograficznymi i klimatycznymi. Wyzwaniem dla liderów będzie kwestia – jak zarządzać zespołami ludzi pochodzących z różnych kultur, kręgów językowych i religii. Z drugiej strony sztuczna inteligencja będzie wypierać pracowników o wielu specjalnościach. Czy rozwój nowych, nieznanych dotychczas zawodów zrekompensuje likwidację miejsc pracy spowodowanej inwazją robotów lub inteligentnego oprogramowania? Jak radzić sobie z coraz większą populacją seniorów?

Jaki wpływ powinien mieć świat biznesu na zanieczyszczenie, równowagę klimatyczną i bioróżnorodność w naszym kraju, na naszym kontynencie i na naszej planecie?

Program Morfologii Przywództwa 

Pierwszego dnia (14 maj 2019) będziemy poruszali kwestie ogólne, ważne dla wszystkich liderów. Drugi dzień (15 maja 2019) będzie poświęcony na pracę warsztatową, omawianie narzędzi i studia przypadków biznesowych.

Drugi dzień to trzy ścieżki tematyczne pod następującymi hasłami:

  • Technologie i przywództwo
  • Od hierarchii do partycypacji
  • Zespół jest najważniejszy

Wśród prelegentów i występujących pojawią się : Jurek Owsiak, prof. Dariusz Filar, Jacek Kotarbiński, Mateusz Zmyślony, Piotr Bucki, Wojciech Ptak i inni.

Więcej informacji można znaleźć na https://www.morfologiaprzywodztwa.pl/   lub https://www.facebook.com/MorfologiaSprzedazy.

Relacje filmowe z poprzednich edycji są dostępne na kanale kongresu na portalu YouTube  https://www.youtube.com/channel/UCIir-PFLTXbDcIAee3YimOA .

Z kim widzę się w moim ulubionym Gdańsku?!

Serdecznie zapraszam w imieniu swoim i Organizatorów!

Aha, dla Czytelników bloga Organizatorzy przewidzieli zniżkę. Warto zatem, żeby Ci którzy zechcą wziąć udział w wydarzeniu powołali się na niego przed zapisem 🙂

Kongres odbędzie się 14-15 maja 2019 w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym „AMBEREXPO” Gdańsk, ul Żaglowa 11 sala 1C. 

Organizator: 
Cetus Consulting Jacek Czarnowski, 80-852 Gdańsk, ul. Dyrekcyjna 6; NIP: 5831801159
Kwestie merytoryczne i prowadzenie kongresu: 
Jacek Czarnowski email: jacek.czarnowski@sandler.com tel.: 600 401 570

*/*

Stawiasz na swój rozwój i nie boisz się trudnych pytań do samego siebie – zapraszam różnież do lektury poradnika „Psychologiczny GPS. Jak zadbać o siebie, stawiać zdrowe granice i tworzyć budujące relacje”.

Uważasz, że ten wpis jest wartościowy? Skomentuj lub napisz mi w mailu! 🙂 Chciałbyś dostawać informację o podobnych bezpośrednio na Twoją skrzynkę? Zapisz się na newsletter, dołącz do mnie na fb, Linkedin lub do grupy fb praca z sensem 🙂

Podziel się tym postem z innymi!Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.