[zgłoś się do przyszłorocznej] Grupy Wymiany Umiejętności dla Menedżerów

Drukuj

grupa wymiany umiejętności dla menedżerówSzukasz partnerów do merytorycznej, konkretnej i równocześnie życzliwej i wspierającej wymiany wiedzy i doświadczeń zawodowych?

Potrzebujesz nabrać dystansu do tego co i jak robisz w pracy? Potrzebujesz wyrwać się z bieżączki? Nabrać nowego spojrzenia, energii i pomysłów? Dużo już wiesz – nie chcesz iść na kolejne szkolenie.

Grupa Wymiany Umiejętności może być dla Ciebie! Prowadzę je od lat w różnych miejsach pracy a w tym miesiącu zaczynam ich organizację dla grup otwartych 🙂 

Pierwsza Grupa, którą uruchamiam to Grupa Wymiany Umiejętności dla Menedżerów w Warszawie. Jeśli pracujesz jako menedżer serdecznie zapraszam Cię do udziału! 

Czy te spotkania są dla Ciebie?

grupa wymiany umiejętności

 Szczegóły i warunki udziału grupie wymiany umiejętności

Termin zgłoszenia do 16 PAŹDZIERNIKA
Spotkania Grupy: 29.10, 12.11, 26.11. 10.12. (wtorki), wstępnie 18:00-20:30

Udział w Grupie jest odpłatny. Inwestycja: 590zł 

Szczegółowe informacje i zapisy: kontakt@jakzarzadzacpoludzku.pl,

tel. 663_765_413. 

Jeśli jesteś HR-owcem, psychologiem, coachem, nauczycielem, trenerem lub pracujesz w innym zawodzie a rówież chciałabyś/chciałbyś wziąć udział w takim przedsięwzięciu daj mi proszę znać  na: kontakt@jakzarzadzacpoludzku.pl.

Podziel się tym postem z innymi!Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.