fbpx

Co wydaje się normalne na rynku pracy a jest patologią, z którą każdy pracownik i szef ma obowiązek walczyć

Marta Pawilikowska-Olszta

Marta Pawlikowska-Olszta - zajmuję się wsparciem etycznego i efektywnego zarządzania ludźmi w Polsce na każdym z etapów – zarówno w procesie rekrutacji, adaptacji, rozwoju kompetencji, oceny pracowników, jak i zwalniania. Pokazuję jak można wykorzystać wiedzę z psychologii w budowaniu asertywnych relacji w życiu zawodowym i prywatnym. Swoje działania praktyczne prowadzę w nurcie psychologii pozytywnej.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. Kamil pisze:

    Może coś warto napisać o ,,wyczynach” pracowników?Siedzenie na internecie,używanie telefonów do prywatnych spraw,drukowanie prywatnych dokumentów bądź bzdur,wychodzenie przed czasem z pracy….No i prawdziwy hit z życia wzięty to rozliczanie szefa z jego pracy.A później zdziwienie ze dostaje taki czlowiek wypowiedzenie.Dobry pracownik zawsze ma pracę i jej nie straci.

  2. Marta Pawilikowska-Olszta pisze:

    Kamil – jak najbardziej rynek pracy ma dwie strony, obie mają wazną rolę do odegrania – bez partnerstwa nie ma na dłuższą metę żadnego zespołu. Do autorefleksji pracowników przeszkadzającym w konstruktywnym pracowaniu możesz poczytać np. tutaj – https://www.jakzarzadzacpoludzku.pl/po-czym-poznasz-ze-jestes-firmowym-trutniem/. Serdecznie pozdrawiam, Marta

  3. NIck pisze:

    W Polsce problem zaczyna się od braku faktycznego kapitalizmu, jest on rozdystrybuowany wśród beneficjentów transformacji gospodarczej. Obok tego trwa czysty PRL w postaci górników, rolników itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.